امروز:  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶  ساعت:  ۰۸:۴۰:۳۵

دانلود برنامه هک تلگرام دیگران با شماره و بدون کد همراه با روش های ایمن سازی تلگرام

دانلود برنامه هک تلگرام دیگران با شماره و بدون کد همراه با روش های ایمن سازی تلگرام

دانلود برنامه هک تلگرام دیگران بصورت رایگان و آموزش

تیتر مطلب بسیار جذاب است ! دانلود برنامه هک تلگرام بصورت رایگان اما چنین عنوان چقدر حقیقت دارد و آیا برنامه ای برای هک تلگرام دیگران وجود دارد حال چه رایگان باشد و چه پولی بحث مهم بحث هک تلگرام است حال اینکه هزینه داشته باشد یا خیر بحث دیگری است که به آن هم می پردازیم.

تلگرام چقدر امن است آیا می دانید ؟

تلگرام (Telegram) رشد سریع و قابل توجهی در چند سال اخیر نسبت به دیگر پیام رسان ها مانند واتس اپ ، وایبر ، لاین و… داشته است. تلگرام برای برقراری ارتباط بین کاربران از پروتکل خاص به خود بنام MTProto استفاده می کند؛ در نوشته ای دیگر درباره اینکه امنیت تلگرام چقدر است توضیحات کاملی داده ایم. فقط همین اندازه بگوییم که در بین پیام رسان های مطرح ، تلگرام از امنیت بسیار بالایی برخودار است و شاید بتوان گفت در این بین مقاوم اول را دارد!

بنابراین با این تفاسیر که تلگرام به این سادگی ها هک شدنی نیست ، می توان کاملا ادعا کرد که روش ثابت یا دانلود برنامه هک تلگرام وجود ندارد.

آموزش هک تلگرام با شماره دیگران

پیش از هر چیز بهتر است ابتدا تاکید کنیم و بگوییم که آموزش هک تلگرام با دانلود برنامه هک تلگرام وجود ندارد چرا که برنامه ای برای این کار وجود ندارد.

اما بسیاری عقیده دارند که روشی برای هک تلگرام با شماره دارند. در آموزش هک تلگرام با شماره که در بسیاری از وبسایت ها مشاهده می کنیم راه حل را دسترسی به گوشی طرف مقابل و دریافت کد تاییدیه تلگرام برای ورود به اکانت تلگرام دیگران اعلام می دارند. باید گفت شاید بتوان نام چنین کاری را هک کردن تلگرام گذاشت اما آیا می توان آن را روشی برای هک تلگرام دیگران بدون کد دانست ؟ خیر.

 

هک تلگرام از طریق Sessions در تلگرام

تا به اینجای کار روش رایج و معمولی که افراد برای نفوذ به تلگرام دیگران و به اصطلاح هک تلگرام دیگران به کار می گیرند را معرفی کردیم که در این روش که یک روش بدیهی است شخص با دسترسی داشتن به گوشی طرق مقابل کد تاییدیه ارسال شده از طرف تلگرام را بر می دارد و بر روی دستگاه خود وارد می کند.

اگر قرار باشد از این روش نیز استفاده کنید همچنان یک اشکال بزرگ وجود دارد. Telegram فکر این مواقع را هم کرده است و برای کاربران خود بخشی را تحت عنوان Active Sessions در برنامه تلگرام گذاشته است.

در Active Sessions می توانید فهرستی از تمام دستگاه هایی که به اکانت تلگرام شما متصل است را مشاهده کنید. در این صورت شکست نقشه یک فرد برای هک تلگرام دیگران در همین جا قطعی خواهد شد و حال اینکه برای شخص قربانی نیز ممکن است مشخص می شود که چه کسی به اکانت آن دسترسی داشته است!

دانلود برنامه هک تلگرام و استفاده رایگان ۲۴ ساعته برای شما

اما اگر شما به عنوان والدین برای فرزندان خود و کسی که نگران فرزندانش است به دنبال روشی برای هک تلگرام هستید باید گفت که کار شما بسیار ساده است! SFP نام یک برنامه برای نظارت و دریافت پیام های تلگرام فرزندان شماست که به صورت کاملا پنهانی امکان نظارت بر روی تلگرام فرزندان شما فراهم می کند.

برای اطمینان شما از عملکرد برنامه می توانید SFP را برای مدت ۲۴ ساعت بصورت رایگان بر روی گوشی فرزند خود نصب کنید و از تمامی امکانات آن از جمله ردیابی لحظه ای ، نظارت بر شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

برنامه هکر تلگرام وجود ندارد ؟ ایا می دانید ؟

بسیاری از افراد همچنان اصرار دارند که تلگرام مانند هر وبسایت یا برنامه دیگری قابل هک کردن است. این موضوع را انکار نمی کنیم درست است همانطور که گروهی از هکر ها برای مثال قصد هک کردن وبسایت یک سازمان مهم را می کنند، تلگرام ههم نمی تواند از ایین موضوع مستثنی باشد. پاسخ ما به اینگونه افراد به این شکل است که تلگرام از امنیت بسیار بالایی برخودار است و تا کنون هیچ گروه هکری نتوانسته است تلگرام را هک کند یا برنامه ای تحت عنوات برنامه هکر تلگرام در دسترس عموم قرار دهد.

حتی تلگرام برای اطمینان دادن به کاربرانش برای فردی که بتواند تلگرام را هک کند جایزه چند هزار دلاری تعیین کرده است.

بنابراین توصیه می کنیم که فریب افراد سودجویی که ادعا به داشتن برنامه ای برای هک تلگرام دارند را نخورید چرا که برنامه هک تلگرام وجود ندارد و چنین کاری روش مشخصی هم ندارد.

جلوگیری از هک تلگرام و روش های ایمن سازی تلگرام برای تلگرام شخصی خودتان

بعد از اینکه مطمئن شدید که دانلود برنامه هک تلگرام وجود ندارد و تنها روش هک رایج و فعلی تلگرام روشی است که تلگرام برای تایید کاربرانش استفاده می کند حالا نوبت آن رسیده که به روش های امن سازی تلگرام بپردازیم.

ایمن سازی برنامه تلگرام با استفاده از بخش Privacy and Security

ایمن سازی تلگرام با استفاده از بخش Privacy and Security

همانطور که در ابتدا هم اشاره کردیم که تنها راهی که می توانید به شکلی ساده به به اکانت تلگرام دیگران نفوذ کنید داشتن دسترسی مستقیم به دستگاه شخص و دریافت کد تایید تلگرام است با این حال اگر نمی خواهید که قربانی چنین روشی شوید و از هک شدن تلگرام خود جلوگیری کنید با چند مرحله ساده می توانید به این هدف برسید.

حذف نشست های فعال تلگرام با روشی ساده

برای جلوگیری از هک شدن در  تلگرام در برنامه تلگرام در ابتدا در تنظیمات (settings)

 

به بخش Privacy and Security و در ادامه به  Active Sessions بروید.

در این بخش فهرستی از دستگاه هایی که تابحال به اکانت تلگرام شما متصل شده اند نمایش داده می شود.

هر دستگاهی که از نظر شما نا آشنا و مشکوک به جاسوسی از تلگرام شما می رسد را با لمس بر روی همان مورد Terminate کنید.

با Terminate کردن یک دستگاه ، دارنده دستگاه برای نفوذ دوباره به تلگرام شما می بایست دوباره به دستگاه شما دسترسی مستقیم داشته باشد اما در ادامه خواهیم گفت که چطور با تنظیم یک پسورد ابری حتی از دسترسی های بعدی جلوگیری کنید.

نکته : پیشنهاد می شود که حتی دستگاههای قدیمی خود را که روزی به اکانت تلگرام شما متصل بوده اند را ترمینت کنید تا اگر به هر شکلی آن دستگاه ها به دست فردی ناشناس بی افتد امکان خواندن و دسترسی به پیام های تلگرام شما را نداشته باشد.

تعیین رمز دوم برای تلگرام در گوشی خود

در ادامه در Settings یا تنظیمات برنامه تلگرام و بخش Privacy and Security گزینه Cloud Password را انتخاب کنید و پسوردی را برای دسترسی و لاگین کردن به اکانت تلگرام خود تعیین کنید. با این کار با هر بار ورود شماره شما در تلگرام دستگاهی جدید ، از فرد وارد کننده شماره پسوردی به جز کد تاییدیه خواسته می شود.

اما در نهایت برای ایمن سازی کامل برنامه تلگرام خود کافی است تا یک Passcode Lock یا رمز عبور قفل تلگرام تعیین کنید تا حتی دسترسی به برنامه تلگرام روی گوشی ، تبلت یا دسکتاپ شما هم نیاز به وارد کردن یک رمز عبور داشته باشد.

برای این کار در همین بخش حریم خصوصی و امنیت در تنظیمات تلگرام بر روی Passcode Lock لمس کنید و یک رمز عبور تعیین کنید. در همین صفحه Auto-lock را بر روی یک مدت کم قرار بدهید که بصورت خودکار برنامه قفل شود.  مثلا روی in 1 minute قرار دهید تا پس از گذشت ۱ دقیقه بیکاری در تلگرام  بصورت خودکار برنامه تلگرام قفل شود.

نتیجه گیری نهایی

در نهایت پس از بررسی کامل تلگرام و روش های ایمن سازی و معرفی روش های هک تلگرام و… باید گفت دانلود برنامه هک تلگرام عنوانی کاملا دروغین و نادرست است که برخی وبسایت ها افراد فریب کار برای جذب بازدید بیشتر و یا حتی سو استفاده های مالی آن را بکار می برند و تنها برنامه ای که امکان نظارت بر تلگرام و پیام های آن را برای شما فراهم می سازد برنامه SFP است که می توانید از آن استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از سدو استفاده های احتمالی و حتی جلوگیری از هدر رفتن وقت خود به دنبال عبارت دانلود برنامه هک تلگرام و عباراتی از این قبیل نباشید.

دانلود برنامه هک تلگرام دیگران با شماره و بدون کد همراه با روش های ایمن سازی تلگرام برنامه هک تلگرام وجود دارد ؟ بار ها و بار ها از کاربران سوالاتی درباره هک تلگرام می شنویم و درخواست هایی مبنی بر دانلود برنامه هک تلگرام ، در ادامه قصد داریم تا بطور کامل درباره بحث هک تلگرام و شدنی و نشدنی بودن اینکار توضیح بدهیم و اگر برنامه هک تلگرام وجود دارد آن را برای دانلود ارائه کنیم! دانلود برنامه هک تلگرام دیگران بصورت رایگان و آموزش تیتر مطلب بسیار جذاب است ! دانلود برنامه هک تلگرام بصورت رایگان اما چنین عنوان چقدر حقیقت دارد و…

نقد و بررسی

خلاصه : لطفا به این مطلب رای دهید

امتیاز کاربر : 4.63 ( 2 رای)