امروز:  جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶  ساعت:  ۱۰:۳۴:۴۹

برنامه تلگرام تحت وب چیست

برنامه تلگرام تحت وب چیست ؟

 

همانطور که حتماً می دانید ما ویرایش های مختلفی از پیام رسان تلگرام در دسترس داریم. مثلاً یک ویرایش روی گوشی های تلفن هوشنمد نصب می شوند و یک ویرایش هم داریم که روی رایانه های شخصی از جمله لپ تاب نصب می شوند. یک ویرایش از تلگرام هم با عنوان ویرایش تحت وب داریم که از آن هم می توانیم برای بررسی کردن پیام های تلگرام خود استفاده کنیم. به این ویرایش تلگرام تحت وب گفته می شود که برای استفاده از آن شما فقط به یک مرورگر و اتصال اینترنتی نیاز دارید. مرورگر همان نرم افزاری است که با آن صفحات مختلف وب را باز می کنید. مثلاً Firefox یا Chrome از بهترین مرورگرهای اینترنتی محسوب می شوند.

 

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام

 

در اولین گام که شما باید حساب تلگرام خود را با برنامۀ کاربردی که روی گوشیِ هوشمند شما نصب است فعال کنید. اما پس از ساخت حساب تلگرام خود، با استفاده از هر ویرایش تلگرامی که بخواهید می توانید پیام های خود را بررسی کنید و برای دیگران پیام و تصویر و ویدیو بفرستید. خواهید دید که در اولین گام باید شماره تلفن همراهی که با آن تلگرام را فعال کردید را وارد کنید. پس از آن هم یک کد به تلگرام شما ارسال خواهد شد که آن را باید در صفحۀ بعدی وارد کنید. پس از آن هم با صفحه ای همانند تصویر بالا مواجه خواهید شد که به راحتی قادرید از تلگرام خود به مانند تلگرام روی کامپیوتر یا گوشی استفاده کنید. اینجا همه چی تحت وب است. اما کار کردن با آن برای شما آشناست و چیز جدیدی نیست.

اگر هم دسترسی به حساب تلگرام خود ندارید، اما گوشی ای که روی آن سیم کارت مرتبط با حساب تلگرام شما قرار دارد را در دسترس دارید، می توانید از گزینۀ Send code via SMS استفاده کنید تا کد ورود برای شما به صورت یک پیامک ارسال شود. در کل این ویرایش از برای این ساخته شده است که شما در هر شرایطی بتوانید از این پیام رسان استفاده کنید. حتی اگر در زمانی که به یک رایانۀ عمومی دسترسی دارید که روی آن هیچ نرم افزار پیام رسانی از جمله تلگرام نصب نشده باشد.

برنامه تلگرام تحت وب چیست ؟   همانطور که حتماً می دانید ما ویرایش های مختلفی از پیام رسان تلگرام در دسترس داریم. مثلاً یک ویرایش روی گوشی های تلفن هوشنمد نصب می شوند و یک ویرایش هم داریم که روی رایانه های شخصی از جمله لپ تاب نصب می شوند. یک ویرایش از تلگرام هم با عنوان ویرایش تحت وب داریم که از آن هم می توانیم برای بررسی کردن پیام های تلگرام خود استفاده کنیم. به این ویرایش تلگرام تحت وب گفته می شود که برای استفاده از آن شما فقط به یک مرورگر و اتصال اینترنتی نیاز…

نقد و بررسی

خلاصه : لطفا به این مطلب رای دهید

امتیاز کاربر : 4.9 ( 1 رای)

2 دیدگاه

  1. خرید ممبر تلگرام

    مطالبتون بسیار عالیه ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد