امروز:  جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶  ساعت:  ۱۰:۳۳:۳۹

استفاده از چند حساب مختلف تلگرام

آموزش نصب و استفاده از چند حساب مختلف تلگرام به صورت همزمان

 

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

 

داشتن چند حساب متفاوت تلگرام روی یک گوشی، کاربردهای متعددی دارد؛

مثلا برخی افراد (خصوصا افرادی که یک تجارت بر مبنای تلگرام دارند) مایل هستند که چند حساب خود را در یک گوشی و به صورت یک جا مدیریت کنند.

یا برخی وسیله‌ها، چند کاربره هستند مثلا یک تبلت یا لپ‌تاپ ممکن است توسط دو برادر، به صورت مشترک استفاده می‌شود و هر کدام از آنها بخواهند حساب تلگرام مختص خود و جداگانه داشته باشند.

 

  1. راه حل برای وسایل ویندوزی:

افرادی که از نسخه تحت ویندوز استفاده می‌کنند، می‌توانند در زمان نصب تلگرام، مسیر x را انتخاب کنند. سپس دوباره فایل نصب را اجرا کنند و این بار مسیر z را برای نصب برنامه انتخاب کنند و به همین ترتیب هر تعداد تلگرام تحت ویندوز که تمایل دارند، همزمان نصب کنند.
ایجاد یک اکانت مجزا نیز برای وسایلی که توسط چند شخص متمایز قرار است استفاده شود، ساده‌ترین راه است.

  1. راه حل برای وسایل اندرویدی:

اگر چند کاربر بخواهند همزمان از یک وسیله اندرویدی (مثلا تبلت) در طول روز استفاده کنند، بهترین کار ایجاد اکانت است. این امر در اندروید ۴٫۲ یا ۴٫۳ به بعد میسر است. با این کار تمام تنظیمات و برنامه‌های اشخاص از هم مجزا می‌شود.
اما اگر وسیله مربوط به یک شخص باشد و بخواهد چند اکانت مختلف را مدیریت کند، می‌تواند از نسخه‌های غیررسمی فارسی تلگرام استفاده کند هرچند:

  1. راه حلی برای تمام فصول!

اگر شما اهل ضبط فایل صوتی، ارسال موقعیت جغرافیایی یا مشخصات مخاطب و کار با ربات‌های inline نیستید، تلگرام تحت وب عالی‌ست.
تلگرام تحت وب که با تکنولوژی انگولرجی‌اس گوگل ساخته شده، بسیار سبک و سریع است و برای دسترسی به آن فقط یک براوزر (مرورگر) نیاز است و دیگر هیچ!
به عبارت دیگر تلگرام تحت وب مستقل از سیستم‌عامل است. برای دسترسی به تلگرام وب، می‌توانید از این آدرساستفاده کنید.

تلگرام تحت وب، کاملا مجزا از تلگرامی است که روی سیستم‌عامل شما نصب شده است.
در صورتی که شما چند تلگرام همزمان نیاز دارید، می‌توانید علاوه بر تلگرام نصب شده روی سیستم‌عامل وسیله خود، از تلگرام تحت وب ( آدرس فوق) استفاده کنید. اگر باز هم نسخه دیگری از تلگرام وب خواسنید، می‌توانید از یک مرور گر دیگر استفاده کنید و باز هم آدرس فوق را در آن باز کنید.

آموزش نصب و استفاده از چند حساب مختلف تلگرام به صورت همزمان     داشتن چند حساب متفاوت تلگرام روی یک گوشی، کاربردهای متعددی دارد؛ مثلا برخی افراد (خصوصا افرادی که یک تجارت بر مبنای تلگرام دارند) مایل هستند که چند حساب خود را در یک گوشی و به صورت یک جا مدیریت کنند. یا برخی وسیله‌ها، چند کاربره هستند مثلا یک تبلت یا لپ‌تاپ ممکن است توسط دو برادر، به صورت مشترک استفاده می‌شود و هر کدام از آنها بخواهند حساب تلگرام مختص خود و جداگانه داشته باشند.   راه حل برای…

نقد و بررسی

خلاصه : لطفا به این مطلب رای دهید

امتیاز کاربر : 4.9 ( 1 رای)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد