امروز:  جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶  ساعت:  ۱۰:۳۶:۵۴

آموزش لینک join کانال تلگرام

آموزش لینک join کانال تلگرام

هر کانال عمومی یا خصوصی در تلگرام، دارای یک «لینک» است که به وسیله آن لینک، می‌توان افراد خارج آن کانال را (چه از محیط تلگرام و چه خارج تلگرام) به کانال خود دعوت کنید.

اما یک تفاوت مهم بین لینک کانال عمومی با لینک کانال خصوصی وجود دارد؛

زمانی که کاربران روی لینک یک کانال خصوصی کلیک می‌کنند، بلافاصله به عنوان یک عضو جدید، به آن کانال خصوصی اضافه می‌شود اما زمانی که کاربران روی لینک یک کانال عمومی کلیک می‌کنند، می‌توانند محتویات کانال عمومی را مشاهده نمایند و برای پیوستن به آن کانال عمومی، باید حتما روی JOIN در پایین صفحه کلیک کنند که بسیاری از اوقات فراموش می‌کنند.

به همبن دلیل صاحب یک کانال، آرزو دارد در عین اینکه کانال عمومی است، اما لینکی شبیه کانال خصوصی هم داشته باشد که بتواند با تبلیغ آن لینک، کاربرانی که روی آن کلیک می‌کنند حتما به کانال اضافه شوند.

هر کانال تلگرامی در واقع یک شناسه عددی همیشه‌ثابت دارند. به عبارت دیگر، شما هر زمان که بخواهید می‌توانید کانال را عمومی کنید و هر زمان خواستید، می توانید کانال را خصوصی کنید، بدون اینکه گروه شما، مطالب یا ممبر هایش، تغییری شوند.

لذا راه‌حل به دست آوردن لینک join یک کانال عمومی است است که کانال را خصوصی کنید و سپس لینک join را کپی کرده و دوباره عمومی کنید. به همین سادگی! که خدمت شما عرض شده است

در ادامه راهنمای تصویری این کار را مشاهده می‌کنید:

گام اول به صفحه مشخصات کانال رفته و از منوی بالا، گزینه edit را انتخاب نمایید.

 

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

همانطور که می‌بینید، در این صفحه، نوشته شده که کانال شما در حال حاضر، عمومی یا public است.

گام دوم شناسه کانال عمومی خود را پاک کنید و سپس روی علامت تائید مطابق شکل زیر عمل کنید.

 

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

گام سوم بعد از انجام گام قبلی، شما به صفحه مشخصات کانال برمی‌گردید و مشاهده می‌کنید که کانال شما خصوصی (private) شده است. حال روی Members (اعضاء) کلیک کنید

 

افزایش ممبر

افزایش ممبر تلگرام

گام چهارم در صفحه اعضاء، روی لینک Invite via Link کلیک نمایید.

 

افزایش ممبر

افزایش ممبر

 

گام پنجم پس از انجام مراحل قبل، شما لینک join کانال‌تان که موقتا آن را خصوصی کرده‌اید را مشاهده می‌کنید. روی گزینه Copy Link کلیک کنید تا این لینک به حافظه دستگاه شما کپی شود.

 

افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام

گام ششم به صفحه مشخصات اصلی کانال خود برگردید (تصویر اول) و گزینه edit را از منوی بالای سمت راست انتخاب کنید و شناسه کانال عمومی خود را (که در گام دوم پاک کرده بودید) مجددا تایپ نمایید.

 

همانطور که می‌بینید، کار بسیار ساده و راحت بود. حال کافی است لینکی که در حافظه کپی شده را در کانال یا سایت‌ مد نظر درج کنید یا آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید

آموزش لینک join کانال تلگرام هر کانال عمومی یا خصوصی در تلگرام، دارای یک «لینک» است که به وسیله آن لینک، می‌توان افراد خارج آن کانال را (چه از محیط تلگرام و چه خارج تلگرام) به کانال خود دعوت کنید. اما یک تفاوت مهم بین لینک کانال عمومی با لینک کانال خصوصی وجود دارد؛ زمانی که کاربران روی لینک یک کانال خصوصی کلیک می‌کنند، بلافاصله به عنوان یک عضو جدید، به آن کانال خصوصی اضافه می‌شود اما زمانی که کاربران روی لینک یک کانال عمومی کلیک می‌کنند، می‌توانند محتویات کانال عمومی را مشاهده نمایند و برای پیوستن به آن کانال…

نقد و بررسی

خلاصه : لطفا به این مطلب رای دهید

امتیاز کاربر : 4.85 ( 1 رای)

2 دیدگاه

  1. cheap auto insurance quotes
    cheap auto insurance
    cheap insurance for cars
    auto insurance quotes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد